ŁAZIENKA 5m2 W BLOKU. 

Iwona Karoń Jarzyńska projekt łazienki 01 przed po

Blok. Stara łazienka, w nieciekawym stylu z kiepską ergonomią. Dzisiejsze materiały i możliwości pozwalają na cudowne rozwiązania projektu wnętrza, które odmienią całkowicie przestrzeń. Zadaniem moim było zaprojektowanie łazienki ciepłej w odbiorze, z dodatkiem drewna. Zaprojektowałam mnóstwo szafek w jej przestrzeni, tak by pochować kosmetyki i środki czystości. W łazience znalazło się również miejsce na pralkę, sprytnie ukrytą. Grafika na szkle została narysowana przeze mnie, tak by klient mógł poszczycić się unikatem.

Odsłony: 2497

Łazienka ~5m2 na poddaszu w Tomaszowie Maz.

Iwona Karoń Jarzyńska projekt łazienki 03 przed po

Łazienka SPA na poddaszu. Trudny projekt, aczkolwiek lubię wyzwania. Duża okrągła wanna w połączeniu z lustrami i drewnem dodaje, wydającej się wcześniej nieustawnej przestrzeni, pełnej funkcjonalności. Klient będzie mógł zażyć kąpieli w otoczeniu ceramiki drewnopodobnej włoskiego producenta. Pod ręką, w szafce, pochowane będzie miał potrzebne kosmetyki, a na blacie okalającym wannę może ustawić świece. Miska zawieszana pięknie wtapia się w zabudowę szafek, które to przechodzą płynnie w blat, na którym stoi umywalka.

Odsłony: 1078

Od projektu do ralizacji.

Karoń Jarzyńska artefekt 07a

Projektowanie jest niezwykłym procesem, złożonym. Mam do czynienia z takimi czynnikami jak gust klienta, jego preferencje ergonomiczne, jego zasób portfela. Łatwo jest w dzisiejszych czasach wykonać wizualizację 3d. Dodać efektowne oświetlenie i powstawiać meble z gotowych baz. Ja projektuję i wykonuję meble własnego projektu, dodaję unikatowe grafiki, elementy dekoracji. Klient widzi na wizualizacji dokładnie to, czego może się spodziewać po realizacji projektu. Do tej pory mogę być dumna z reazlizacji, które nie odbiegają od wizualizacji. 

Odsłony: 952

Wnętrza

button artProjektuję wnętrza prywatne, publiczne, meble, dekorację.

Malarstwo.

button artNamaluję obraz, technika olejną, akwarelową.

Rysunek

button artNarysuję twój portret ołówkiem, pejzaż pastelą.

Grafika

button artZaprojektuję identyfikację wizualną, wizytówkę, szyld reklamowy.